Archiwalna - Gmina Mikołajki Pomorskie

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Drodzy Mieszkańcy !

W wyniku kilkunastu odbytych  przeze mnie rozmów udało się naprawić odcinek drogi wojewódzkiej 522 na terenie Naszej Gminy od Kołozębia do Mikołajek Pomorskich.

Ze względu na sytuacje związaną z COVID 19 nie mogę osobiście podziękować przedstawicielom Samorządu Województwa Pomorskiego, jednak za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz fb chciałabym serdecznie podziękować; Panu Marszałkowi Józefowi Sarnowskiemu, Panu Marszałkowi Leszkowi Bonna, Dyrektorowi Zarządu Dróg Wojewódzkich Panu Grzegorzowi Stachowiakowi oraz Pani Dyrektor Annie Brzezińskiej –Michałejko, z którą cały czas  trwają  rozmowy na temat wymiany nawierzchni chodnika przy drodze 522 w stronę GCKB w Mikołajkach Pomorskich jesteśmy także  w trakcie rozmów na temat naprawy tejże drogi na terenie naszej Gminy w kierunku Prabut.

 

                                                                                                                       Wójt Gminy Mikołajki Pomorskie

                                                                                                                               Maria Pałkowska-Rybicka